Numer sprawy: ARM/52/15

Warszawa, 09.09.2015 r.

 

 

Do:

Wszystkich zainteresowanych

 

 

DOTYCZY:   postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu ograniczonego na:

Zapewnienie biletów lotniczych, miejsc hotelowych oraz świadczenie usługi cateringowej w czasie wystawy światowej EXPO w Mediolanie

 

WyjaśnieniA  treŚci  OGŁOSZENIA

 

I. Zamawiający informuje, iż otrzymał poniższy wniosek o wyjaśnienie treści Ogłoszenia, na który udzielono następującej odpowiedzi:

 

1. Pytanie 1: czy w związku z interpretacją przepisów PZP z dnia 29 stycznia 2004, o których mowa w art.22 ust. 1 oraz rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 19 lutego 2013 r mogą Państwo odstąpić od powyższego zapisu wykazania posiadania środków w wysokości jak wyżej, ponieważ w obecnym stanie prawnym nie ma podstaw do żądania informacji z banku lub SKOK, w których Wykonawca posiada rachunek bankowy. W konsekwencji prosimy o rezygnację z tego zapisu zastępując go np. stosowną polisa ubezpieczeniową o wartości jak wyżej.

.

 

ODP: Zamawiający podtrzymuje dotychczasowe zapisy.

 

2. Pytanie dotyczące dokumentów i oświadczeń wskazanych w ogłoszeniu o zamówieniu usług Zapewnienia biletów lotniczych, miejsc hotelowych oraz świadczenia usługi cateringowej w czasie wystawy światowej EXPO w Mediolanie: czy mają one być dołączone do wniosku o dopuszczenie do postępowania, czy też przy składaniu oferty podczas postępowania

 

ODP: Wymagane w ogłoszeniu dokumenty należy przedłożyć razem z wnioskiem o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.

 

Zamawiający informuje jednocześnie o dokonanej zmianie ogłoszenia o zamówieniu. Nowe ogłoszenie publikujemy w załączeniu do poniższej informacji.Załączniki:
zmiana-arm_52_15.pdf


Warszawa, 4 września 2015 r.

Znak sprawy: ARM/52/15


OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

Ogłoszenie o zamówieniu publicznym, którego przedmiotem jest „Zapewnienie biletów lotniczych, miejsc hotelowych oraz świadczenie usługi cateringowej w czasie wystawy światowej EXPO w Mediolanie”

Treść ogłoszenia do pobrania:
ogloszenie-arm_52_15.pdf

Załączniki:
wzory_dokumentow-arm_52_15.docx
Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Administrator
  • Data udostępnienia w BIP: 2015-10-06
  • Informacja zaktualizowana przez: Administrator
  • Data ostatniej aktualizacji: 2015-09-09 13:13:09
  • Liczba odsłon: 544
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2478047]

przewiń do góry